Media Społecznościowe
pranie tapicerki Warszawa wawer
pranie tapicerek warszawa wawer
pranie mebli warszawa wawer

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Zajmuję się praniem tapicerek meblowych, materacy, dywanów, wykładzin w Warszawie i okolicach.
 

Dojazd oferuję w całej Warszawie i okolicach. Najbliższy mi jest rejon Wawra i prawobrzeżnej Warszawy, również okolice Otwocka, Józefowa, Sulejówka, Wesołej.

Przydatne informacje
logo praniekanap.pl

W dzisiejszym dniu, miałem możliwość uprać 2 kanapy z ciekawego obicia - Carabu. Jest to niezwykle trwały materiał wykorzystywany w obiciach tapicerskich. Podobno potrzeba 250 000 otarć aby zobaczyć pierwsze ślady zużycia. Tkanina charakteryzuje się również odpornością na przemoczenie. Po zabrudzeniu, wystarczy użyć wody, gąbki i szmatki i zabrudzenia powinny dać się usunąć.

Kanapa którą prałem, była 5 letnia i ślady różnych jej przeżyć były mocno widoczne. Dodatkowo plamy po kredkach i innych przygodach sprawiały że potrzebowała odświeżenia. Pracę zaczęliśmy od dokładnego odkurzenia kanap turboszczotką firmy Dyson. Następnie zostały spryskane preparatem Enz-All firmy Prochem, który rozpuścił brud. Po dokładnym wyszczotkowaniu przystąpiliśmy do prania odkurzaczem ekstrakcyjnym Sabrina Santoemma z użyciem środka Formula 90.

Rzeczywiście mycie nie należało do najłatwiejszych. Przydało się duże prześcieradło rozłożone wokół kanapy aby zbierać ściekającą wodę. Tkanina zachowywała się odpornie na wodę i niektóre miejsca trzeba było doczyścić kilkakrotnie. Jednak efekt jest bardzo przyjemny dla oka, a zabrudzenia zostały usunięte.

Dzięki dużej sile ssącej odkurzacza nie dopuszczałem aby woda dostała się w zakamarki, a nawet jeśli tak się stało, ssawka bez problemu sobie z tym poradziła. Klientka była bardzo zadowolona a świeżość kanapy jest nie do opisania. Jeśli macie taką tkaninę lub jakiekolwiek inne, zapraszam do kontaktu a praniekanap.pl z przyjemnością zajmie się czyszczeniem!

 

 

Pranie tapicerki Carabu

02 lipca 2020
Pranie tapicerki warszawa Carabu