Media Społecznościowe
pranie tapicerki Warszawa wawer
pranie tapicerek warszawa wawer
pranie mebli warszawa wawer

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Zajmuję się praniem tapicerek meblowych, materacy, dywanów, wykładzin w Warszawie i okolicach.
 

Dojazd oferuję w całej Warszawie i okolicach. Najbliższy mi jest rejon Wawra i prawobrzeżnej Warszawy, również okolice Otwocka, Józefowa, Sulejówka, Wesołej.

Przydatne informacje
logo praniekanap.pl

Dzisiejsze niepewne czasy, spowodowały że wiele osób zaczęło szukać pomysłu na dochodowy własny biznes. Niektórzy odkryli w sobie talenty artystyczne, inni zajęli się rozwijaniem swoich pasji a jeszcze inni rozpoczęli różne internetowe kursy. Czy pranie tapicerki może być zyskownym zajęciem? Wydaje się że jest ku temu kilka przesłanek.

Meble tapicerowane są praktycznie wszędzie - domy, biura, restauracje, galerie handlowe, samochody, kina, autobusy. Można by jeszcze długo wymieniać. Zatem każdy z nas korzysta z takich mebli a gdy dodać do tego świadomość że powinny one być prane przynajmniej co pół roku, a nawet w przypadku poważnych zabrudzeń częściej - łatwo się domyślić że obszar do działania jest dość spory. Niewielkim kosztem można się wyposażyć w sprzęty, które używane w profesjonalny sposób, dają doskonałe efekty. Wystarczy zobaczyć jak wygląda woda w odkurzaczu po praniu, a już decyzja o czyszczeniu staje się całkowicie zrozumiała.

Każdy posiadacz zwierząt dostrzega również w jaki sposób wpływa to na świeżość i czystość mebli. Zacieki z śliny, ukradziony pokarm właściciela ;) , albo widoczne ślady chorób, sprawiają że mebel wymaga gruntownego czyszczenia. Domowe sposoby, choć proste i tanie niestety mogą pogorszyć sytuację. Często w takich chwilach myśli się o wymianie mebli, ale w dzisiejszych czasach warto poszukać innych sposobów, zanim się zdecyduje na taki krok. Jeśli problemem jest tylko plama i ogólny stan mebla jest w porządku, może warto zainwestować w dużo tańszą usługę - niż kupno mebla - i już po godzinie albo dwóch, cieszyć się odnowionymi żywymi kolorami i unoszącym się w powietrzu zapachem świeżości.

Piorąc meble dostrzegam jak duża jest potrzeba na takie usługi. Nawet w luźnych rozmowach ze znajomymi można usłyszeć - O właśnie! Potrzebuję uprać kanapę, pomożesz mi?

Dlatego rozpocząłem odpowiedzialne zadanie jakim jest dbanie o jakość Waszych mebli. Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę. Przed wizytą, warto odkurzyć mebel we własnym zakresie i w miarę możliwości odsunąć od ściany aby zapewnić swobodny dostęp do każdej jego strony. Zapewniam że zadowolenie  z wykonanej usługi i odświeżenie wyglądu będzie gwarantowane :)

Pranie tapicerki Warszawa - praniekanap.pl

Pranie tapicerki - początek

29 czerwca 2020
wypożyczalnia karcher pranie tapicerki