Media Społecznościowe
pranie tapicerki Warszawa wawer
pranie tapicerek warszawa wawer
pranie mebli warszawa wawer

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Zajmuję się praniem tapicerek meblowych, materacy, dywanów, wykładzin w Warszawie i okolicach.
 

Dojazd oferuję w całej Warszawie i okolicach. Najbliższy mi jest rejon Wawra i prawobrzeżnej Warszawy, również okolice Otwocka, Józefowa, Sulejówka, Wesołej.

Przydatne informacje
logo praniekanap.pl
Witajcie
 
Dzisiaj zamieszczam 10 przydatnych punktów które pomogą Wam się przygotować na moją wizytę. To też mały przewodnik dla osób które chcą porównać usługi i dowiedzieć się czym powinny się charakteryzować dobre pranie. Ten temat rozszerzyłem też w jednym z poprzednich artykułów - spojrzyjcie tutaj.
 
1. Zapewnij dostęp do mebla - w miarę możliwości np odsuń od ściany. Zabierz wartościowe rzeczy, dokumenty, które są w bezpośredniej okolicy.
2. Będę potrzebować dostęp do prądu, oraz do wody - z reguły w łazience, bo potrzeba kilkanaście litrów wlać do odkurzacza a potem wylać.
3. Nie musisz odkurzać, ja się tym zajmę - mam odkurzacz, którym zawszę pracuję przed właściwym odkurzaniem na mokro.
4. Będę prać cały mebel - nie zagłówek, nie jedno miejsce na kanapie. Pranie częściowe może sprawić, że będzie widoczny efekt kontrastu na materiale.
5. Wizyta może trwać dłużej niż to planuję - plamy mogą być uciążliwe i trudne do usunięcia. Materiał może być bardziej chłonny lub mniej.
6. Pamiętaj, że niektóre plamy mogą być nie do usunięcia, nawet po użyciu specjalistycznych środków.
7. Z reguły umawiam się konkretną cenę. Ale może się zdarzyć że nie otrzymałem pełnej informacji na temat stanu mebla i praca zajmie dużo więcej czasu, niż to planowałem. Mogę wtedy zaproponować wyższą cenę, albo podać widełki cenowe.
8. Jeśli po moim przyjeździe okaże się że masz coś jeszcze do prania, na co nie byłem przygotowany, ustalę czy mogę to wykonać. Jeśli zaproponuję inny termin, to nie dlatego że mi się nie chce, tylko dlatego że mogę mieć umówionego innego klienta.
9. Po praniu, mebel, dywan, wykładzina potrzebują czasu żeby wyschnąć. Obecnie zapewniam suszenie co znacząco skraca czas, ale być może, będzie trzeba unikać używania meble przez kilka godzin.
10. Jeśli jesteś zadowolony z pracy, będzie mi bardzo miło jeśli napiszesz recenzję. Jeśli coś jest nie tak - skontaktuj się proszę, żebym mógł to naprawić.
 
Myślę że teraz jest dla Was to trochę jaśniejsze! Jeśli macie pytania, albo chcielibyście się umówić na czyszczenie, napiszcie do mnie lub zadzwońcie. Wykonuję usługi prania tapicerki w Warszawie. Moje najbliższe okolice to Wawer, Józefów, Otwock, ale dojeżdżam do klientów w całym mieście i okolicach.
 
Pozdrawiam
Jan Bartosik - praniekanap.pl

 

Pranie tapicerki - o czym pamiętać ze strony klienta?

25 listopada 2020
Jak się przygotować na wizytę osoby która będzie prała tapicerkę - 10 punktów wg których warto się przygotować