Media Społecznościowe
pranie tapicerki Warszawa wawer
pranie tapicerek warszawa wawer
pranie mebli warszawa wawer

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Zajmuję się praniem tapicerek meblowych, materacy, dywanów, wykładzin w Warszawie i okolicach.
 

Dojazd oferuję w całej Warszawie i okolicach. Najbliższy mi jest rejon Wawra i prawobrzeżnej Warszawy, również okolice Otwocka, Józefowa, Sulejówka, Wesołej.

Przydatne informacje
logo praniekanap.pl

W dzisiejszym artykule skupimy się na cenach jakie są proponowane za pranie tapicerki oraz ile powinno się płacić za dobrą usługę. Zwrócimy też uwagę na fajne narzędzie do szukania ofert.

Oczywiście jak to bywa w usługach, temat jest skomplikowany. Nie zawsze da się łatwo odpowiedzieć na pytanie ile to powinno kosztować, bo wpływa na to wiele czynników. Inne ceny, będzie miała duża firma sprzątająca, dla której czyszczenie tapicerki meblowej to jedna z wielu gałęzi działalności a inne jednoosobowa firma która się z tego utrzymuje. Inną cenę proponujemy klientom z dużym zamówieniem a inną cenę, często minimalną (np 100 zł) dla klienta jednorazowego. Konkurencja w Warszawie wymusza również ceny które będą adekwatne do rynku ale jednocześnie dawały gwarancję uczciwej usługi.

Przyjrzyjmy się cenom prania tapicerki wśród wiodących graczy na rynku w Warszawie. Wziąłem pod uwagę dwie firmy które pojawiają się na pierwszych wynikach w Google. Na przykład pranie narożnika może kosztować między 120 a 250 zł. Niektóre firmy rozdzielają ceny na wielkość narożnika, inne dają dużo węższe widełki cenowe. Pranie fotela, to koszt między 40 a 80 zł. Pranie krzesła to zakres cen od 12 do 25 zł. Dodatkowo do tego dochodzą opcjonalne koszty jak pranie poduszek, nałożenie powłok antyalergicznych czy impregnacyjnych. Do ceny może być doliczony również dojazd poza granice Warszawy.

A gdzie zdobywać klientów? Ja od pewnego czasu używam platformy jaką jest fixly. Jest to strona łącząca klientów którzy wprowadzają zamówienia na daną usługę, oraz usługodawców którzy mogą ją oferować. Strona należąca do grupy OLX dysponuje bardzo wygodną częścią użytkową - łatwość we wprowadzaniu zamówień oraz znakomita aplikacja mobilna (korzystam z wersji na iOS). Podoba mi się również sposób w jaki można komunikować się z klientami, możliwość dodawania zdjęć i inne elementy które czynią ten pomysł bardzo udanym. Dla początkującej firmy to świetny sposób na znajdowanie klientów, budowanie siatki znajomości i uzyskiwanie dobrych ocen. Podam przykład z niedawnej sytuacji, kiedy to pewien klient wprowadził zamówienie na pranie tapicerki auta, do którego finalnie nie doszło, ponieważ zmienił plany. Jednak po paru dniach, odezwał się do mnie, oferując zadanie uprania tapicerki w miejscu związanym z jego działalnością zawodową.

Dodam też że możliwość wysyłania ofert jest płatna (od czasu do czasu pojawia się opcja wysłania oferty bez kosztów), ale w przypadku braku reakcji ze strony klienta i braku wyboru kontrahenta, punkty są zwracane na konto użytkownika. Dodatkowo za dobrą ocenę uzyskuje się gratisowe punkty - co sprawia że przy dobrej jakości usług można długo korzystać ze zgromadzonych punktów. Mają one co prawda termin na wykorzystanie, ale zleceń wpada na tyle dużo (czasem nawet kilka jednego dnia) że regularnie się je wykorzystuje.

Podsumowując jak widzicie, ceny za usługi są różne i można znaleźć konkurencyjne oferty. Zachęcam do korzystania z fixly i do skorzystania z usług praniekanap.pl. W następnym artykule opowiem o tym w jaki sposób, my podchodzimy do prania tapicerki i jakie są kolejne kroki w trakcie wykonywania usługi. Najszybciej dojedziemy do Ciebie w dzielnicy Wawer, dlatego nie wahaj się umówić na pranie w Twoim domu lub biurze!

Pranie tapicerki - ceny w Warszawie i trochę o Fixly

02 września 2020
odkurzacz santoemma sabrina wyciągający brud w trakcie czyszczenia kanapy