Media Społecznościowe
pranie tapicerki Warszawa wawer
pranie tapicerek warszawa wawer
pranie mebli warszawa wawer

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Zajmuję się praniem tapicerek meblowych, materacy, dywanów, wykładzin w Warszawie i okolicach.
 

Dojazd oferuję w całej Warszawie i okolicach. Najbliższy mi jest rejon Wawra i prawobrzeżnej Warszawy, również okolice Otwocka, Józefowa, Sulejówka, Wesołej.

Przydatne informacje
praniekanap.pl piorę tapicerkę w Warszawie i okolicach, narożniki, materace, łóżka, wykładziny, dywany, kanapy, krzesła

O mnie

Moja przygoda z praniem tapicerki, rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku. Zdobyta wiedza przez internet, kontakt z doświadczonymi osobami które się tym zajmują, oraz rozwijanie swoich umiejętności poprzez szkolenia, pozwala mi skutecznie wykonywać swoją pracę.

Na początku pranie tapicerki było dodatkiem do pracy na etacie, ale powoli rozwija się to w znakomitym kierunku. Zaufanie którym mnie obdarzacie oraz polecanie innym, sprawia że dobra opinia o mojej pracy się rozszerza i pozwala na zdobywanie nowych klientów.

Co jeszcze o mnie? Mam 33 lata, jestem mężem i ojcem, moje zainteresowania to m.in. lotnictwo, podróże, tenis, kulinaria. Działam również w wolontariacie, pomagając innym w zmienianiu swojego życia na lepsze.

Mam nadzieję że będę mógł Ci pokazać, że Twoje meble pomimo zniszczeń, mogą wyglądać jak nowe! Nawet jeśli nie będzie to możliwe (czasem tak się zdarza) będą czyste i pozbawione bakterii.

Polub mój fanpage na Facebooku oraz Instagramie i zamów wizytę! Zobaczysz jak dobra była to decyzja!

 

Jan Bartosik

 

logo praniekanap.pl